شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس

محموله reefer

راه حل reefer

ما اهمیت تازه و خنک نگه داشتن محموله مشتریان خود را درک می کنیم، از لحظه ی بارگیری تا لحظه ی تحویل.
شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس با یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین ناوگان های کانتینری در جهان، کالاهای یخچالی و یخ زده را  از غذا گرفته تا داروسازی در سراسر جهان منتقل می کند.

تیم جهانی ما از بیش از 1000 متخصص  دارد که به شما کمک خواهد کرد برای آماده سازی محموله مسیر راحت تری پیش رو داشته باشین 

تکنولوژی پیشرفته

شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس دارای فناوری خنک کننده و رطوبت زدایی پیشرفته است، از جمله تنظیمات جوی کنترل شده (CA) و دریچه برای اطمینان از جریان هوا. ما یک بازرسی کامل قبل از بارگیری (PTI) انجام می دهیم، سپس محموله ها را به طور منظم در طول مسیر کنترل می کنیم.

با مشارکت قوی

همکاری در تدارکات زنجیره ای سرد بسیار مهم است، بنابراین ما با مشتریان خود همکاری نزدیکی داریم تا محموله های کنترل شده با درجه حرارت معین از تحویل تا تحویل تازه نگه داریم. بر اساس نیازهای خاص شما، ما راه‌حل‌های سفارشی ایجاد می‌کنیم که شبکه قوی جاده‌ای، ریلی و بارج را با خدمات حمل و نقل هفتگی و منظم خود ترکیب می‌کنیم.

مراقبت از مردم و کره زمین

ما معتقدیم که زنجیر سرد و فناوری خنک‌کننده می‌تواند تفاوت چشمگیری در افزایش عرضه مواد غذایی با کیفیت و کاهش از دست دادن مواد غذایی در سراسر جهان ایجاد کند. ما همچنین روی جدیدترین فناوری‌ها، سیستم‌ها و فرآیندهای سبز سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنیم تا به دریاها، زمین‌ها و محموله‌های پاک‌تر کمک کنیم.