شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس

محموله های خشک

پیشنهاد ما

محموله خشک طیف وسیعی از کالاها، از زغال سنگ گرفته تا پوشاک، بادام هندی و رایانه را پوشش می دهد. به عنوان ساده ترین و محبوب ترین راه حل ما، خدمات بار خشک ما برای اطمینان از حمل و نقل ایمن و کارآمد محموله های کانتینری شما ایجاد شده است. ما تجهیزات و دانش لازم را برای انتقال ایمن هر چیزی از کاغذ و ضایعات فلزی گرفته تا محموله های خطرناک، غذایی، کمیاب و گرانبها داریم.

محموله خطرناک

هنگامی که محموله خطرناک شما را حمل می کنیم، کل زنجیره تامین را در نظر می گیریم. از ارائه آموزش‌های تخصصی به رانندگان تا برنامه‌ریزی دقیق انبار کردن کانتینر در کشتی‌هایمان، ما هر کاری می‌توانیم برای محدود کردن خطرات مرتبط با این نوع محموله انجام می‌دهیم.

محموله با درجه غذایی

ما دائماً در حال بهبود و ارتقای کانتینرهای خود هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم. ما موجودی گسترده‌ای از ظروف کانتینری برای محصولات غذایی که نیاز به یخچال یا انجماد در حین حمل و نقل دارند، و همچنین ظروف استاندارد برای نگهداری سایر محصولات با درجه غذایی در شرایط بهینه داریم. هر کانتینر رطوبت زدایی شده است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که محموله شما در بهترین شرایط ممکن تحویل داده می شود.

محموله کمیاب و گرانبها

با بیش از چندین سال تجربه در حمل و نقل محموله های کمیاب و گرانبها، ما اینجا هستیم تا این فرآیند را ایمن، روان و بدون استرس برای شما انجام دهیم. لطفا توجه داشته باشید که به دلیل سفارشی بودن، این سرویس مشمول شرایط خاص می باشد ، برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .