شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس

شریک شما برای حمل و نقل داروسازی

روی ما حساب کنید برای محموله های دارویی شما

شرکت‌های دارویی بیشتر و بیشتر به حمل و نقل دریایی روی می‌آورند تا داروها و سایر کالاهای ضروری را به سرعت و ایمن به مکان‌های مورد نیاز تحویل دهند. هنگام حمل و نقل با شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس، نه تنها از شیوه های منطبق با تولید ناخالص داخلی ما بهره می برید، بلکه از شبکه جهانی گسترده ما نیز بهره می برید، که تمام مراکز تجاری بزرگ جهان را به هم متصل می کند. ما می توانیم تحویل مطمئن و مقرون به صرفه را به هر مقصدی ارائه دهیم.

ناوگان کانتینری REEFER

محموله های دارویی شما باید در ظروف سردخانه ای با دمای کنترل شده حمل شود. کانتینرهای reefer ما از پیشرفته‌ترین سیستم‌های خنک‌کننده مانند Primeline® Naturaline® Star Cool SA برای نگهداری محموله‌های دارویی در دمای مورد نیاز هنگام حمل و نقل استفاده می‌کنند، در حالی که سیستم‌های رطوبت‌زدایی از آسیب یا تخریب جلوگیری می‌کنند. 

شیوه های مطابق با تولید ناخالص داخلی

گواهی تولید ناخالص داخلی ما تضمین می کند که فرآیندهای ما با مقررات سختگیرانه مورد نیاز صنعت داروسازی همسو هستند. با استفاده از شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس، محموله شما در دست متخصصان متعهد است که آموزش دیده اند تا در هر زمان و هر کجا که نیاز باشد، پشتیبانی، مشاوره و مستندات مناسب را ارائه دهند.

کارشناسان متخصص ما

شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس به عنوان یک شرکت جهانی در حمل و نقل، بیش از سالها تجربه در حمل محموله های حساس و خطرناک دارد. کارشناسان محلی ما با دانش عمیق در مورد صنعت داروسازی به صورت شبانه روزی در طول سفر محموله شما کنترل و بازرسی میکنند.

امنیت door-to-door

ایمنی برای حمل و نقل محموله دارویی، که اغلب بسیار ارزشمند است، بسیار مهم است. ظروف ما از تحویل تا تحویل مهر و موم شده و قفل می‌شوند و خدمات door-to-door ما نقاط تماس را به حداقل می‌رساند .
به بهبود کیفیت و یکپارچگی محصول کمک می‌کند و خطر سرقت یا آسیب را کاهش می‌دهد.