شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس

خودروی شما در مسیر حمل و نقل

برای محموله های خودرویی حساس به زمان خودتان روی ما حساب کنید

چه در حال ارسال قطعات تولیدی یا خدماتی، اتومبیل، کامیون یا وسایل نقلیه الکتریکی باشید، یک شریک حمل و نقل قابل اعتماد و با تجربه یک حلقه حیاتی در زنجیره تامین بی وقفه شما است. همانطور که صنعت خودرو به تدریج به عصر جدید و سبزتر می رود، شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس اینجا خواهد بود تا راه حل زنجیره تامین سریع، انعطاف پذیر و شفاف مورد نیاز شما را ارائه دهد.

زمان حمل و نقل سریع و قابل اعتماد

ما تجربه و تخصص لازم را برای پشتیبانی از نیازهای حساس به زمان تولیدکنندگان خودرو داریم و مطمئن می شویم که محموله شما دقیقاً در مکان مناسب در زمان مناسب قرار دارد. شبکه جهانی دریا و داخلی ما را قادر می سازد تا از تحویل سریع و  اطمینان حاصل کنیم، مهم نیست که زنجیره تامین شما چقدر پیچیده است.

یک ناوگان مدرن و کارآمد

حمل و نقل کالاهای خود با کشتی های مدرن و کارآمد ما می تواند به شما کمک کند تا ردپای کربن زنجیره تامین خود را کاهش دهید.پشتیبانی شخصی و حرفه ای

تیم مجرب و آگاه ما چندین دهه است که راه حل های حمل و نقل و لجستیک را برای صنعت خودرو ایجاد کرده است. چه در حال ارسال قطعات یدکی، موتور سیکلت، راه حل های حمل و نقل الکترونیکی یا محموله های بزرگ باشید، ما بهترین راه را برای تجارت شما پیدا خواهیم کرد. خدمات ما شامل پشتیبانی سرتاسر با CKD (منتاژ نشده)، SKD (نیمه منتاژ) و CBU (متاژ شده) و همچنین و FVL (تدارکات وسیله نقلیه تمام شده) و لجستیک باتری است.

به خدماتی بیشتر از بندر به بندر نیاز دارید؟

در خشکی و دریا، ما بسته کاملی از خدمات را ارائه می دهیم تا زنجیره تامین شما را مانند چرخش ساعت در حال اجرا نگه دارد.