شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس

روش های حمل و نقل برای شما خرده فروشان

برای حمل و نقل خرده فروشی و تدارکات روی ما حساب کنید

مشتریان خرده‌فروشی امروزی انتظار انتخاب گسترده و کالاهای با کیفیت بالا با قیمت‌های رقابتی را دارند، چه به صورت آنلاین و چه در فروشگاه خرید کنند. موفقیت تجاری به منبع یابی کارآمد محصول جهانی و زنجیره تامین “به موقع” وابسته است که هم انعطاف پذیر و هم قوی باشد. شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس با چندین دهه تجربه و تخصص در محموله‌های خرده‌فروشی در سراسر جهان، تحویل یکپارچه از بندر به بندر را برای خرده‌فروشان در هر اندازه‌ای در هر بازاری فراهم می‌کند. چه در حال ارسال مبلمان، پوشاک، کفش،  کالاهای تند مصرف (FMCG) باشید، تعداد فزاینده خدمات اقیانوسی و روش های اختصاصی ارزش افزوده ما، تناسب کامل را ارائه می‌دهد. برای صادرات خرده فروشی خود از آسیا می توانید به تیم های اختصاصی ما اعتماد کنید.

بسته بندی های

روش های تحویل درب به درب برای مشاغل در هر اندازه

حمل و نقل بین وجهی

زمان حمل و نقل سریع و قابل اعتماد

ما تجربه و تخصص برای پشتیبانی از لجستیک زنجیره تامین خرده فروشی شما، از جمله الزامات حساس به زمان و سایر صادرات و واردات را داریم. محموله شما هر چه باشد، ما مطمئن می شویم که دقیقاً در مکان مناسب و دقیقاً در زمان مناسب است. شبکه شرق و غرب ما را قادر می سازد تا مطمئن شویم که می توانیم نیازهای زمان تا بازار شما را برآورده کنیم، مهم نیست که زنجیره تامین شما چقدر پیچیده است.

موجودی گسترده تجهیزات

پوشش جهانی، اتصال و تجربه برجسته شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس ما را قادر می سازد نه تنها از نیازهای حمل و نقل خرده فروشی شما پشتیبانی کنیم، همچنین می توانیم یک راه حل تدارکات خرده فروشی کامل را برای شما طراحی کنیم. چه حمل و نقل پوشاک  یا ظروف مخصوص مواد غذایی، یا محافظت از وسایل الکترونیکی و مبلمان، می‌توانید به تجهیزات قابل اعتماد ما  اعتماد کنید تا در زمان و مکان مناسب نیاز شمارا برطرف کنیم .
روش های تکمیلی حمل و نقل داخلی و ردیابی هوشمند کانتینر ما تضمین می کند که ما یک سرویس تحویل سرتاسر قوی و قابل اعتماد ارائه می دهیم.

پشتیبانی از زنجیره تامین سرتاسری

شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس دارای مقیاس، تجهیزات و محدوده بندری است که برای ایجاد یک زنجیره تامین خرده فروشی قوی نیاز دارید. حضور جهانی منحصر به فرد ما ما را به شریکی عالی برای زنجیره تامین خرده فروشی شما تبدیل می کند. ما می‌توانیم همه ذینفعان را از کارخانه‌ها در آسیا تا تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان تا توزیع‌کنندگان، و خرده‌فروشان را به عمده‌فروشان، چه آنلاین و چه در فروشگاه، متصل کنیم. با شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس، محموله شما همیشه در مکان مناسب در زمان مناسب قرار می گیرد. تیم‌های اختصاصی ما خواسته‌ها و کانال‌های توزیع عمده‌فروشی و خرده‌فروشی را درک می‌کنند و تجربه، تخصص و قابلیت اطمینان برای پشتیبانی از الزامات تحویل حساس به زمان شما را دارند.

تعالی خدمات مشتری برای مشتریان خرده فروشی

همانطور که مصرف کنندگان از خرده فروشان تقاضای برتری خدمات مشتری دارند، ما معتقدیم که مشتریان خرده فروشی باید از شریک حمل و نقل و تدارکات انتخابی خود همان استاندارد نمونه خدمات را انتظار داشته باشند. به همین دلیل است که تیم پشتیبانی مشتری در شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس سخت تلاش می کند تا روابط سازنده و بلندمدت با هر مشتری ایجاد کند. از آنجایی که برای درک نیازهای فردی شما وقت صرف می کنیم، می توانیم خدماتی را طراحی و ارائه کنیم که امروز و در آینده با پیشرفت خطوط تولید و کسب و کار شما  پشتیبانی کند.

از شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس برای صادرات خرده فروشی از آسیا در سراسر جهان استفاده کنید

شرکت کشتیرانی دریای آرام آماتیس درک می کند که لجستیک می تواند یک چالش بزرگ برای صنعت خرده فروشی باشد. به همین دلیل است که تعداد فزاینده خدمات اقیانوسی و راه حل های ارزش افزوده ما برای صادرات خرده فروشی از آسیا مناسب است:

● شبکه جامع خدمات جهانی: ما از همه کشورهای عمده تولید کننده خرده فروشی، از جمله چین و آسیای جنوب شرقی، به بیش از 150 کشور در سراسر جهان ارسال داریم.

● ردیابی و نظارت بر محموله های خرده فروشی خارج از کشور از راه دور: کانتینرهای هوشمند ما اطلاعات به موقع را برای برنامه ریزی و تصمیم گیری بهتر ارائه می دهند.

چون شما به چیزی بیش از حمل و نقل بندر به بندر نیاز دارید

به دنبال ذخیره سازی اضافی، حمل و نقل داخلی یا پشتیبانی با اسناد گمرکی هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.